Bottles by WineWorld

  • Slide 2

    Nová vína ročníku 2016!

    Nejprve to bylo 11.11. Svatomartinské, kterým jsme otevřeli nabídku nových vín ročníku 2016. Dnes, 17.11. se všude na světě otvírají první lahve Beaujolais nuveau a když k tomu přidáme i Junger Wine z Rakouska, je jasné, že ročník 2016 nových vín je na světě a my je s radostí degustujeme. Pokud chcete i vy, přijďte ochutnat!

  • Slide 1

    Vítejte v BOTTLES!

    "Víno je jednou z nejvíce civilizovaných věcí na světě a jednou z nejpřirozenějších věcí na světě, která byla vyzdvižena k co největší dokonalosti a nabízí větší rozsah pro potěšení a uznání než eventuálně jakákoli jiná čistě smyslová věc." - ERNEST HEMINGWAY

O nás

Wine Bar BOTTLES je projekt moderního vinného baru, který nabízí svým hostům široké spektrum nejen rozlévaných vín z celého světa včetně vín z České republiky, ale i zázemí pro pravidelná setkávání při degustacích a seminářích o víně a vinařství.

Kromě vína se můžete těšit i na nabídku delikates v podobě sýrů, sušenin a uzenin od našich partnerů – Swiss Cheese a rakouského řeznictví Retzl, se kterými spolupracujeme již řadu let.

Výběr vína

Až doposud jste měli možnost ochutnat vína z našeho sortimentu pouze při řízených degustacích či v rámci marketingových akcí. Nyní přicházíme s novým konceptem wine baru, kde si můžete dát po skleničce přes 40 vín a pak se sami rozhodnout co si odnesete s sebou domů či koupíte jako dárek.

 

Nabídka vína

Rozlévaná vína

Delikatesy

K posezení u vína patří neodmyslitelně delikatesy. My vám nabízíme možnost ochutnat delikatesy od našich dodavatelů Swiss Cheese, rakouského řeznictví Retzl či domácí zákusky. Skvěle doplňují prožitek z večera u sklenky vína.

 

Delikatesy

Kalendář akcí

Milí vínomilci, připravili jsme si pro vás tematicky zaměřené degustace, na kterých se dozvíte nejen zajímavosti o vinných regionech, ale především o jednotlivých odrůdách tak, abyste věděli jak mají jednotlivá vína chutnat a dokázali se orientovat. Vždy je pro vás připraveno 10 vzorků vína včetně degustačního občerstvení v podobě selekce švýcarských sýrů a rakouských uzenin. Rezervace na degustace se stává závaznou po jejím uhrazením prostřednictvím eshopu či v prostorách Bottles.


17.07.
Degustace "Vína z oblasti řeky Rhony"

Degustací vás provede náš zkušený sommeliér Martin Vošmera, který vám představí 10 vzorků vín z Francie z oblasti povodí řeky Rhony. Všechna degustovaná vína budou vhodně snoubena s delikatesy od našich dodavatelů, ochutnat tak budete moci švýcarské sýry a rakouské delikatesy.


24.07.
Degustace "Vína vhodná ke grilování"

V nadcházejícím prázdninovém období přijde vhod dozvědět se více o vínech, které skvěle doplní grilování. Ať se již jedná o lehčí vína pro začátek anebo těžší ke šťavnatým steakům. Degustací vás provede náš sommeliér Martin Vošmera, který vám vytipoval 10 vzorků z našeho portfolia. V rámci degustace pak budete moci ochutnat i delikatesy od našich dodavatelů - švýcarské sýry a rakouské uzeniny a paštiky.  


07.08.
Degustace "Lehká letní vína"

Léto je v plném proudu a my přicházíme s tipem na výběr lehkých vín, které vám jej ještě více zpestří. Náš sommeliér Martín Vošmera si pro vás nachystal 10 vzorků vín z našeho portfolia. V rámci degustace pak budete moci ochutnat i delikatesy od našich dodavatelů - švýcarské sýry a rakouské uzeniny a paštiky.  


21.08.
Degustace "Jižní Evropa"

Cestovali jste o prázdninách? Navštívili jste jižní Evropu? Pak si ji přijďte připomenout na degustaci s tematickým názvem - vína z Jižní Evropy. Martin Vošmera, náš sommeliér, vám vybral 10 vzorků z našeho portfolia, která vám připomenou zážitky z dovolené a na sklonku prázdnin vás příjemně naladí do pohodové atmosféry. 

 

Fotogalerie

regl1
20160922 162557
DSC 1539
DSC 1531
interir-vinotka
interier-zrcadlo
exterier-logo
wire-tensioner-1612841 1280
wine-glasses-1246240 1280
wine-426463 1280
vineyard-1612282 1280
rebstock-1612293 1280
cork-1574810 1280
barrel-52934 1280

Kontakt

Kontaktujte nás

Jméno:
Povinný údaj

Příjmení:
Povinné pole

E-mail:
Nesprávný formát e-mailové adresy

Povinné pole

Antispam:
Antispam:Neplatný kód

BOTTLES by WineWorld 

Na Poříčí 43, Praha 1

Tel.: 273 13 40 50

PO-NE: 11:00-23:00

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Eshop WineWorld.cz: www.wineworld.cz

Vedení společnosti: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Obchodní oddělení: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Objednávky e-shop: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.